Tapahtumat

Iltatorit 2018

ILTATORIJÄRJESTÄJÄT KESÄ 2018 

Ohjeita iltatorijärjestäjälle

To 24.5.           Joroisten seurakunta
                         Jarkko Piippo, 040 505 3470  
                         jarkko.piippo@evl.fi                        

To 7.6.             Joroisten Äipät ry
                         Heidi Rantula, 040 569 1459 
                         heidirantula@gmail.com                               

To 14.6.           Järvikylän Maa- ja Kotitalousyhdistys
                         Jaana Leppänen, 0400 959 472
                         jaana.leppanen71@gmail.com                        

Ke 20.6.           Joroisten Eläkkeensaajat ry   
                         Hannu Viirimaa, 0400 559 276
                         hannu.viirimaa@pp.inet.fi                            

To 28.6.           Joroisten Demarit
                         Antero Jaakkola, 040 514 3780
                         antero.jaakkola@joroinen.fi                         

To 5.7.             Eläkeliiton Joroisten yhdistys
                         Anita Nummi, 040 555 4900 
                         nummi.anita@gmail.com                              

To 12.7.           Joroisten kesäteatteri
                         Iiris Salmela, 044 060 2200    
                         iiris.salmela@gmail.com                        

To 19.7.           Pro Joroisselkä                         
                         Eeva Koivula, 050 462 8485
                         ee.koivula@luukku.com                      

To 26.7.           Joroisten Musiikkipäivät
                         info@joroinenmusicfestival.fi , 040 764 6990
                         Pirjo Hynninen, 040 730 3400 
                         pirjo.hynninen@gmail.com   

To 2.8.             SPR, Vapepa, Joroisten Reserviupseerikerho ja 
                         Joroisten Reserviläiset 
                         Jarmo Kujanpää, 050 370 8096
                         jarmo.t.kujanpaa@gmail.com                                

To 9.8.             Joroisten Palomiehet ry ja  Etelä-Savon pelastuslaitos
                         Kirsi Mielonen, 041 437 7921
                         kisem77@gmail.com

                         Jani Kasanen , puh. 044 794 3857
                         jani.kasanen@espl.fi                        

To 16.8.           Joroisten seurakunta/evankelioimistoimikunta
                         Juha Miettinen, 050 574 9361
                         juha.miettinen61@gmail.com                         

To 23.8.           Yhtenäiskoulun Vanhempainyhdistys
                         Pirkko Natunen, 040 715 2884
                         pikehannele76@gmail.com                          

To 30.8.           Keskustan Joroisten yhdistys
                         Riitta Haavisto-Intke, 0400 205 573
                         riitta.haavisto-intke@joroinen.fi