Tapahtumat

Iltatorit 2019


To 23.5.
Joroisten seurakunta
Maria Ruskavaara, 040 574 5625, maria.ruskavaara@evl.fi

To 6.6. Joroisten Äipät ry
Heidi Rantula, 040 569 1459, heidirantula@gmail.com

To 13.6. KOTISEUTUMUSEOLLA KARHULAHDESSA!
Joroisten kunta Anitta Korhonen, 040 520 5102, anitta.korhonen@joroinen.fi

Ke 19.6. Joroisten Eläkkeensaajat ry
Jouko Metsälä,041 527 7569, joroistenelakkeensaajat@outlook.com
Seija Suomalainen, 046 947 0229,  suomalainenseija56@gmail.com

To 27.6. Eläkeliiton Joroisten yhdistys
Anita Nummi, 040 555 4900, nummi.anita@gmail.com

To 4.7. Joroisten seurakunta/Evankelioimistoimikunta
Juha Miettinen, 050 574 9361, juha.miettinen61@gmail.com

To 11.7. SPR, Vapepa, reserviläisyhdistykset
Jarmo Kujanpää, 050 370 8096, jarmo.t.kujanpaa@gmail.com,                                            
Hilkka Ullah 040 772 0944, hilkka_ullah@hotmail.com

To 18.7. Joroisten kesäteatteri ja Visit Joroinen ry
Iiris Salmela, 040 764 6990, iiris.salmela@gmail.com

To 25.7. Joroisten Musiikkipäivät Sinikka Sikanen
info@joroinenmusicfestival.fi

To 1.8. Keskustan Joroisten seudun Paikalliyhdistys ry yhdessä Demarien kanssa
Riitta Haavisto-Intke, 0400 207 573, riitta.haavisto-intke@joroinen.fi
Antero Jaakkola,040 514 3780 antero.jaakkola@joroinen.fi

To 8.8. Järvikylän maa- ja kotitalousyhdistys
Jaana Leppänen, 040 537 5031, jaana.leppanen71@gmail.com

To 15.8. Joroisten Urheilijat
Hanna Kuvaja, 044 331 5991, hanna.kuvaja@hotmail.com

To 22.8. Yhtenäiskoulun Vanhempainyhdistys
Pirkko Natunen, 040 715 2884, pikehannele76@gmail.com

 

Ohjeita iltatorijärjestäjälle